Operations

Operationlar, Cumhuriyet veya İmparatorluk oyuncularının galakside karşılaşabilecekleri en güçlü tehditleri barındırmaktadır. Her operationun ayrı bir hikayesi olmakta ve bu hikaye her yeni operation da ilerlemektedir. Operation a girmeden önce girecek oyuncu sayısı ve zorluk derecesini ayarlayabilirsiniz. Operationlara 8 veya 16 kişiden oluşabilecek bir ekip ile girebilmektesiniz. Zorluk seviyeleri storymode, veteran ve master olarak üçe ayrılmaktadır.

 

Eternity Vault

  • Belsavisin derin buzlu dağlarında gömülü olan, kadim ve ölümcül bir varlık ortaya çıktı. Cumhuriyet ve İmparatorluk en güçlü kahramanlarını bu tehditi durdurmak için yolluyor.

Karagga’s Palace

  • Karagga the Unyielding, söylenmemiş anlaşmayı bozarak, cumhuriyet ve imparatorluğun cartel operasyonlarına göz koydu. Karagga’nın bu tehditini gören iki taraf da, karagganın bu davranışlarına son vermek için temsilcilerini yolluyor.

Explosive Conflict

  • Denova gezegeninde, acımasız bir çatışmanın arasında bir işgalçi imparatorluk ordusu ve cumhuriyet askerleri beklenmedik bir sonla karşılaştılar. Her iki taraf da hükümetlerine dönerek, kendini gezegenin hükümdarı ilan eden efsanevi savaş lorduna karşı birlik oluşturdu.

 

Terror from Beyond

  • Gree tarafından kontrol edilen asation gezegeninde, Dread Master lar ancient hypergate i açarak galaksiye büyük tehdit oluşturacak düşmanlar saldı. Asation gezegenine gidip bu tehdit oluşturan düşmanları yokedip hypgergatenin kapatılması gerekiyor.

Scum and Villany

  • Darvannis gezegeninde saklanmakta olan altı dread masters lardan biri, suç lordlarından oluşan bir ekip kurmakta. Zorlu engelleri aşıp Dread Master Styrak ı durdurmak için iki tarafta en güçlü kahramanlarını yolluyor.Dread Fortress

  • Darvannis de yenilen yoldaşları yüzünden büyük hüsrana uğrayan dread master lar, cumhuriyet ve imparatorluğa son darbelerini yapmak üzereler. İki tarafda dread masterların bulunduğu gezegen oricon u keşfedip gezgene bir ekip yolladı. Gezegendeki zorlu düşmanlarla savaşıp, dread fortress a varıp, dread master ların korkuyla yönettiği yaratıkları, kurdukları droid ordusunu yokedip, dread master brontes ile karşılaşacağız.

Dread Palace

  • Artık zaman gelmiştir. Kalan tüm dread master lar konsey odasında bizi beklemektedir.

updates